Statystyki WWW dla www.bip.osir.gryfino.pl

Program uruchomiony: 25 Mar 2012 17:59.
Przeanalizowano zapytania od 23 Kwi 2010 09:37 do 25 Mar 2012 09:03 (701,98 dni).

Podsumowanie ogólne

(Przejdź do: Góra | Podsumowanie ogólne | Raport roczny | Raport kwartalny | Raport miesięczny | Raport tygodniowy | Raport dzienny | Podsumowanie dzienne | Podsumowanie godzinne)

Liczby w nawiasach oznaczają 7 dni do 25 Mar 2012 17:59.

Liczba zapytań ogółem: 41 656 (348)
Średnia liczba zapytań dziennie: 59 (49)
Liczba hostów: 2 751 (35)
Dane przesłane ogółem: 250,54 megabajtów (2,91 megabajtów)
Średnia ilość danych przesyłana dziennie: 365,48 kilobajtów (425,20 kilobajtów)

Raport roczny

(Przejdź do: Góra | Podsumowanie ogólne | Raport roczny | Raport kwartalny | Raport miesięczny | Raport tygodniowy | Raport dzienny | Podsumowanie dzienne | Podsumowanie godzinne)

Każda jednostka (+) przedstawia 3 zapytań o strony (zaokrąglenie w górę).

rokzapytaństron 
20101330060++++++++++++++++++++
201124211119++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
2012414525+++++++++

Rekordowy rok: 2011 (119 zapytań o strony).

Raport kwartalny

(Przejdź do: Góra | Podsumowanie ogólne | Raport roczny | Raport kwartalny | Raport miesięczny | Raport tygodniowy | Raport dzienny | Podsumowanie dzienne | Podsumowanie godzinne)

Każda jednostka (+) przedstawia 1 zapytań o stronę.

kwartałzapytaństron 
Kwi–Cze 2010215810++++++++++
Lip–Wrz 2010473328++++++++++++++++++++++++++++
Paź–Gru 2010640922++++++++++++++++++++++
    
Sty–Mar 2011587529+++++++++++++++++++++++++++++
Kwi–Cze 2011702532++++++++++++++++++++++++++++++++
Lip–Wrz 2011690830++++++++++++++++++++++++++++++
Paź–Gru 2011440328++++++++++++++++++++++++++++
    
Sty–Mar 2012414525+++++++++++++++++++++++++

Rekordowy kwartał: Kwi–Cze 2011 (32 zapytań o strony).

Raport miesięczny

(Przejdź do: Góra | Podsumowanie ogólne | Raport roczny | Raport kwartalny | Raport miesięczny | Raport tygodniowy | Raport dzienny | Podsumowanie dzienne | Podsumowanie godzinne)

Każda jednostka (+) przedstawia 1 zapytań o stronę.

miesiączapytaństron 
Kwi 2010190
Maj 201010073+++
Cze 201011327+++++++
Lip 201013198++++++++
Sie 201013538++++++++
Wrz 2010206112++++++++++++
Paź 201021197+++++++
Lis 201024727+++++++
Gru 201018188++++++++
    
Sty 201118947+++++++
Lut 2011203312++++++++++++
Mar 2011194810++++++++++
Kwi 2011219313+++++++++++++
Maj 2011226612++++++++++++
Cze 201125667+++++++
Lip 201123889+++++++++
Sie 2011252612++++++++++++
Wrz 201119949+++++++++
Paź 2011208315+++++++++++++++
Lis 201112056++++++
Gru 201111157+++++++
    
Sty 201216077+++++++
Lut 201212865+++++
Mar 2012125213+++++++++++++

Rekordowy miesiąc: Paź 2011 (15 zapytań o strony).

Raport tygodniowy

(Przejdź do: Góra | Podsumowanie ogólne | Raport roczny | Raport kwartalny | Raport miesięczny | Raport tygodniowy | Raport dzienny | Podsumowanie dzienne | Podsumowanie godzinne)

Każda jednostka (+) przedstawia 1 zapytań o stronę.

pocz. tyg.zapytaństron 
18 Kwi 2010190
25 Kwi 201000
2 Maj 201000
9 Maj 20103222++
16 Maj 20103211+
23 Maj 20102770
30 Maj 20103021+
6 Cze 20102151+
13 Cze 20102020
20 Cze 20103274++++
27 Cze 20102402++
4 Lip 20102642++
11 Lip 20102201+
18 Lip 20103931+
25 Lip 20103753+++
1 Sie 20103483+++
8 Sie 20102802++
15 Sie 20102231+
22 Sie 20103942++
29 Sie 20103691+
5 Wrz 20104343+++
12 Wrz 20106974++++
19 Wrz 20103561+
26 Wrz 20103863+++
3 Paź 20105092++
10 Paź 20104601+
17 Paź 20105612++
24 Paź 20104872++
31 Paź 20107122++
7 Lis 20104331+
14 Lis 20105393+++
21 Lis 20106101+
28 Lis 20105202++
5 Gru 20103930
12 Gru 20104322++
19 Gru 20103272++
26 Gru 20103922++
2 Sty 20112591+
9 Sty 20114841+
16 Sty 20115173+++
23 Sty 20113650
30 Sty 20116445+++++
6 Lut 20114643+++
13 Lut 20116352++
20 Lut 20114024++++
27 Lut 20113081+
6 Mar 20113832++
13 Mar 20114800
20 Mar 20115385+++++
27 Mar 20115083+++
3 Kwi 20114363+++
10 Kwi 20115665+++++
17 Kwi 20114493+++
24 Kwi 20115911+
1 Maj 20116094++++
8 Maj 20115952++
15 Maj 20114443+++
22 Maj 20113682++
29 Maj 20114242++
5 Cze 20115460
12 Cze 20117283+++
19 Cze 20116130
26 Cze 20116873+++
3 Lip 20116092++
10 Lip 20115693+++
17 Lip 20113961+
24 Lip 20116123+++
31 Lip 20116244++++
7 Sie 20116231+
14 Sie 20114781+
21 Sie 20115634++++
28 Sie 20113892++
4 Wrz 20114372++
11 Wrz 20114302++
18 Wrz 20114882++
25 Wrz 20115493+++
2 Paź 20116473+++
9 Paź 20116445+++++
16 Paź 20113152++
23 Paź 20113734++++
30 Paź 20113152++
6 Lis 20112180
13 Lis 20113484++++
20 Lis 20112581+
27 Lis 20113182++
4 Gru 20113320
11 Gru 20112392++
18 Gru 20111801+
25 Gru 20111752++
1 Sty 20122431+
8 Sty 20124693+++
15 Sty 20123982++
22 Sty 20122651+
29 Sty 20124411+
5 Lut 20122540
12 Lut 20123141+
19 Lut 20122872++
26 Lut 20123741+
4 Mar 20123551+
11 Mar 20123885+++++
18 Mar 20123507+++++++
25 Mar 201270

Rekordowy tydzień: początek tygodnia 18 Mar 2012 (7 zapytań o strony).

Raport dzienny

(Przejdź do: Góra | Podsumowanie ogólne | Raport roczny | Raport kwartalny | Raport miesięczny | Raport tygodniowy | Raport dzienny | Podsumowanie dzienne | Podsumowanie godzinne)

Każda jednostka (+) przedstawia 1 zapytań o stronę.

datazapytaństron 
13 Lut 2012520
14 Lut 2012870
15 Lut 2012751+
16 Lut 2012410
17 Lut 2012320
18 Lut 201290
    
19 Lut 2012761+
20 Lut 2012811+
21 Lut 2012400
22 Lut 2012140
23 Lut 2012500
24 Lut 2012250
25 Lut 201210
    
26 Lut 2012110
27 Lut 2012370
28 Lut 20121020
29 Lut 2012721+
1 Mar 2012400
2 Mar 2012770
3 Mar 2012350
    
4 Mar 2012170
5 Mar 2012830
6 Mar 20121191+
7 Mar 2012570
8 Mar 2012290
9 Mar 2012320
10 Mar 2012180
    
11 Mar 2012310
12 Mar 2012450
13 Mar 2012992++
14 Mar 20121162++
15 Mar 2012380
16 Mar 2012480
17 Mar 2012111+
    
18 Mar 2012110
19 Mar 2012240
20 Mar 20121192++
21 Mar 2012672++
22 Mar 2012461+
23 Mar 2012722++
24 Mar 2012110
    
25 Mar 201270

Rekordowy dzień: 30 Cze 2011 (3 zapytań o strony).

Podsumowanie dzienne

(Przejdź do: Góra | Podsumowanie ogólne | Raport roczny | Raport kwartalny | Raport miesięczny | Raport tygodniowy | Raport dzienny | Podsumowanie dzienne | Podsumowanie godzinne)

Każda jednostka (+) przedstawia 1 zapytań o stronę.

dzieńzapytaństron 
Nie415022++++++++++++++++++++++
Pon740932++++++++++++++++++++++++++++++++
Wto708140++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Śro715524++++++++++++++++++++++++
Czw669829+++++++++++++++++++++++++++++
Pią571828++++++++++++++++++++++++++++
Sob344529+++++++++++++++++++++++++++++

Podsumowanie godzinne

(Przejdź do: Góra | Podsumowanie ogólne | Raport roczny | Raport kwartalny | Raport miesięczny | Raport tygodniowy | Raport dzienny | Podsumowanie dzienne | Podsumowanie godzinne)

Każda jednostka (+) przedstawia 1 zapytań o stronę.

godzzapytaństron 
0190712++++++++++++
127609+++++++++
229038++++++++
332406++++++
4276510++++++++++
528838++++++++
622838++++++++
721084++++
8221212++++++++++++
9177010++++++++++
1015759+++++++++
1115507+++++++
12197714++++++++++++++
1318296++++++
1415835+++++
15159411+++++++++++
1610788++++++++
176449+++++++++
187755+++++
196768++++++++
207549+++++++++
216207+++++++
2281715+++++++++++++++
2313534++++